O NAS WIDEO  GALERIA

 

 

                                   KONTAKT

 
   
Firebird Reactive Targets zdobyły nagrodę za najlepsze akcesorium strzeleckie 2013 roku!

 

Krótka historia

Pierwsza idea reaktywnych celów pojawiła się w 1991 gdy John Green stworzył Gnat, kontrolowany radiem system celów. Strzelcy potrzebowali celów, które mogły w szybki sposób pokazać, że zostały trafione, przy użyciu różnego rodzaju broni jak woatrówki, strzelby, sztucery czy karabiny wyborowe.

 

Po kilku latach badań i prób Firebird otrzymało Klasyfikację od Instytutu Zdrowia i Bezpieczeństwa w marcu 2010 roku. Firebird musiało sprostać trudnym wymaganiom Instytutu, zachowując przy tym odpowiednią czułość na wolne pociski, takie jak śrut wiatrówkowy.

 

Firebird powstał w 2010  roku, prezentując się po raz pierwszy na imprezie CLA, w ramach pokazów Johna Bidwell’a. Sprzedaż rosła, a zespół ciągle uczył się, doskonaląc swoje produkty. Rezultatem tego jest firma, która w chwili obecnej odnosi duże sukcesy w Rosji i jest na dobrej drodze, aby dystrybuować swoje produkty w Kanadzie i USA.

Firma Firebird od niedawna wprowadziła do swojej oferty specjalne cele pomagające w skzoleniu służb specjalnych, wojska i policji. Są one poważnym narzędziem treningowym, a nie tylko produktami do zabawy.

 

    FAQ'S
© 2012-2015 Copyright FireBird Reactive Targets Ltd
© 2012-2015 Copyright Adam Szuster
  Najczęściej zadawane pytania